Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni az érettségire?

Figyelt kérdés
Elég lazán vettem a 4 évet így a tudásom kb 0% kivétel az angol ami kb 50%.

2021. jan. 26. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem írod le, mi a célod, addig nehéz bármit is válaszolni, hiszen elégségeshez sokkal kevesebb idő szükséges, mint a jeleshez.
2021. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A legfontosabb az lenne, hogy sikerüljön de a célom közepes lenne.
2021. jan. 26. 19:03
 3/6 anonim válasza:
100%

Nézd, én 3 éve érettségiztem és tudom, hogyha most érettségiznék, máshogy csinálnám, elárulom neked, hogy hogyan.

Az írásbeli a neccsebb mert ott négy év anyagát kérdezik. Ha tényleg csak egy közepes, vagy kettes a célod akkor ajánlom hogy minnél több érettségi feladatokat oldj meg matekból, töriből, angolból esetleg. Magyart kilőheted, ha tudsz szöveget értelmezni.

A magyarnak a másik fele meg jobbik esetben egy novella elemzése, ott tudsz figyelni hogy miket írj ki a szövegből mert rá tudsz keresni a neten hogyan kell, az már biztos egy kettes.


A tételeket viszont tanuld meg. Arra fektesd a legtöbb energiát, mert ha azt tudod akár egy egész jegyet tudsz húzni. Azt tényleg nagyon tanuld.


S így nem lesz semmi probléma. Én is hármasokkal-négyesekkel gyarapítottam az érettségimet.

2021. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hol találom a tételeket?
2021. jan. 26. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem nem emelt szintre készülsz, hanem középszintű érettségire, ezért az iskoládnál kell érdeklődni, mivel minden oktatási intézmény saját maga felelőssége összeállítani a középszintű tételsort, nem egységes.
2021. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a "zöld"
2021. jan. 27. 06:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!