Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenhez közeli Gimnáziumok?

Debrecenhez közeli Gimnáziumok?

Figyelt kérdés
Sajnos elrontottam az írásbelimet(kb 44pont) de az átlagom 4,57. Beakarok jelölni néhány olyan iskolát ami nem debrecenben van és ilyen eredménnyel is felvesznek mert Debrecenbe ezek az Irinyi meg Brassai meg ilyenek nagyon nem jönnek be meg gyengének tartom és nem is tudnám hogy milyen szakot jelöljek szóval kicsivel erősebb sulikat keresek de csak olyanokat amikbe talán ilyen eredménnyel is felvesznek(szóbeli jöhet). Tudnátok ajánlani a közelben iskolákat esteleg ahova el lehet jutni vonattal vagy esetleg koliba lehet lenni de az csak legutolsónak mert nehezen viselem el az embereket.

2021. jan. 24. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hajdúböszörményi Bocskai gimi nem rossz. Nem egy Kossuth vagy Fazekas, de jobb mint egy Csokonai vagy egy Bethlen (bár az nem gimi, tudom)


Fél óra busszal Debrecenből

2021. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én biztos Debrecenben maradnék, de te tudod!

Ezt is nézd meg akkor, ha menni akarsz:

[link]

2021. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is inkább Debrecenben maradnék de félek hogy nem vesznek fel sehova ilyen alacsony írásbelivel. Hajdúböszörményt én is néztem viszont szintén attól félek ,hogy nem vennének fel ,meg utazási hányingerem van ami miatt nem utazhatok buszon ezért jobb lenne valami olyan hely ahova vonattal tudok menni vagy villamos
2021. jan. 24. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha villamos, akkor Debrecen.

Ha vonat, akkor Hajdúszoboszló.

2021. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!