Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem bejutni a...

Anoniiim123 kérdése:

Lenne esélyem bejutni a Petrik Lajos Technikumának az Informatika szakára?

Figyelt kérdés

KB. 60-63 pontot írtam a felvételin és 4,85 az átlagom (csak a kémia meg a biosz lett épphogy négyes)? Illetve még az lenne a kérdésem, hogy még mindig működik az a rendszer, amit régebben alkalmaztak, hogy akinek 4,3 felett volt az átlaga annak egyből 60/60 pontot kapott a felvételi kiértékelésein?

Köszönöm a válaszokat . =D



2021. jan. 24. 14:08
 1/2 anonim válasza:
Szia A pontos rendszer már nem müködik, az átlagod 1,2 vel való szorzatát kapod (Ami amúgy elég jó) és emellet a felvételi pontod is jó (amiért jelen esetben 63 pontot kapsz), és végül ha a szóbelin jóbenyomást teszel, elég esélyes is lehetsz a suliba. (Emlkékezetem szerint ez 20 pont) Engem 4,5-ös átlaggal 63 (vagy 67 már zavaros) pontal, és egy elég jó szobelivel egy elég biztos helyen vettek fel a sima infóba. (A nyelvi előkészítős infóba könnyeb felvételt nyerni egy kicsivel)
2021. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
67 pont lett!
2021. jan. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!