Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Szinyeibe hány...

A budapesti Szinyeibe hány ponttal vesznek fel??

Figyelt kérdés
Gondolkoztam ezen a sulin is, de szerintem a felvételim elég szar lett. Aki oda jár, hány ponttal vették fel? Vagy hány ponttól hívnak be szóbelizni?
2021. jan. 23. 20:23
 1/3 anonim válasza:

Nem oda járok, de szerintem hasznos lehet ez az oldal:

[link]


Az elmúlt évek alatt az iskolák ponthatárait veti össze és ha kikeresed az adott sulit és, hogy melyik irányba mennél, akkor láthatod, hogy hány ponttól hívták be a jelentkezőket szóbelizni.

2021. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem osszesen 154 pontom lett, felvettek volna 26. voltam a sorba de vegul nem oda mentem
2021. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én tavaly 63 pontot írtam, az alsó ponthatár 102 volt(írásbeli + hozott pont) és a hozott pontom 48 volt:) Behívtak szóbelire, ami max pontos lett, és (azt hiszem) hetven valahanyadik helyről bekerültem.
2021. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!