Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha át szeretnék jelentkezni...

Ha át szeretnék jelentkezni egy másik gimnáziumba akkor ott a bekerülésnél milyen szempontokat vesznek figyelembe?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy jó tanuló vagy-e, de talán a magatártás jobban érdekli őket; de hogyha pl ilyen nagyon magasabb szinvonalúba, olyan "elit-tudásu" gyerekek közé szeretnél átjelentkezni, akkor a tanulmányi jegyed is érdekes lehet; merthogy majd bírnád-e a tempót. Meg hogy pl nemtom, hogy kirívóan öltözködsz-e mondjuk szerintem akár, vagy sima kedves ember benyomását kelted; aki tök sima és kedves. :):) Meg pl legyél illedelmes; szerintem az is okés lehet. Ja meg szal lehetőleg ne pl otthoni valami szakadtba öltözz, hanem próbálj jól kinézni. :) Meg pl nemtom, szal lehet,hogy pl az intelligenciádra is kíváncsiak; ezt nemtom, hogy ilyenkor felmérik-e. Mármint csak így tehát ránézésre; most nem egy tesztre gondolok, de akár még talán lehetne az is, hoghya pl valamilyen tagozatra mennél, hogy hol tartasz milyen szinten vagy az adott tantárgyból.
2021. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Ja de amúgy még lehet akár, hogy az is érdkli őket, hogy miért mész el, miért váltasz iskolát, ezt is fogalmazd meg amúgy tehát szépen, értelmesen.
2021. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!