Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE vélemények? Milyen?

DE vélemények? Milyen?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
melyik szak?
2021. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy általában, de inkább a GTK-n belül minden.
2021. jan. 21. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Maga az egyetem vidéki viszonylatban a legjobbak között van úgy általánosságban is, orvosi kara végképp kiemelkedő. Világszinten a top 500-on belül van az egyetem. Hazai viszonylatban pedig a top 5-ön belül az utóbbi években. Bár most modellváltás lesz, de ez a legtöbb helyen meg fog valósulni mostanában. Arról lehet vitatkozni, hogy ez mennyire veszélyezteti majd a függetlenséget, szerintem olyan nagyon mélyen nem fog változtatni a dolgokon. Elvileg itt nem Corvinus modell lesz, hanem állami ösztöndíj továbbra is marad. A GTK-t nem nagyon ismerem, általánosságban annyit, hogyha közel van hozzád ez az egyetem, vagy ez a leginkább útbaeső, akkor válaszd nyugodtan. A legnagyobb kapacitású magyar egyetem a második legnagyobb városban, ahol elég jó az egyetemi élet is.
2021. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ! :)

Igen, valóban ez a hozzám legközelebb lévő egyetem és jókat is hallottam róla, amiben Te most még jobban megerősítettél. Ezért is szeretnék ide járni.

2021. febr. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!