Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 szakot egyszerre? Ki az aki...

2 szakot egyszerre? Ki az aki így csinálta vagy csinálja?

Figyelt kérdés
Nehéz így együtt a kettő? Hogy bírtátok? Érdemes volt így csinálni?
2021. jan. 20. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki 2 szakot végzett egyszerre. Nem volt kellemes neki, szinte az egész szabadideje ráment. Főleg akkor amikor a vizsga időszakkor (dupla annyi vizsga) és amelyik szakkal előbb végzett volna a szakdolgozatát is írnia kellett stb. Mindenre készülnie kellett és oda figyelni ez volt a megterhelő neki.
2021. jan. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyet, nem egyszerű, ha a 2 szak között nincs átfedés. Plusz a tárgyfelvétel is elég macerás. Viszont hogyha vannak közös tárgyak, akkor azokat el tudod fogadtatni (szerintem ha nagyon nagy az átfedés, pl két hasonló gazdasági szak, akkor teljesen felesleges kettő alapot elvégezni, inkább legyen egy jó mestered mellé).
2021. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Igazság szerint jelenleg alapképzésre járok és mellé egy teljesen más mesterre jelentkeztem. Így sajnos semmi átfedés nem lesz, de mindkét szak nagyon érdekel. Nem tudok választani hogy melyiket hagyjam. Ezért vinném mindkettőt ha bírom.

2021. jan. 20. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Miket választottál egyébként?
2021. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tanító szakon vagyok és Emberi erőforrás tanácsadó mesterre jelentkeztem. Sajnos korábban nem volt lehetőségem egyikre sem.
2021. jan. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!