Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mivel ez az egész félév...

Mivel ez az egész félév ajándék félév volt a diákoknak/hallgatóknak, nem lenne célszerű megismételni az évet, vagy legalább június-júliust is iskolaidővé kinyilvánítani?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
inkább ezt a tavaszit kéne kitolni decemberig (pl. egyetemen) és akkor akik most pl. nyáron végeznének azok decemberben tudnak csak
2021. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglettek a vizsgáim miért is kéne megismételnem, vagy tovább járnom? 😅😅

Hát kinek hogy.. nálunk az egyetemen sz@rt sem tanítottak online a tanàrok.

Így nem hinném ,hogy annyira ajándék félév lett volna.

2021. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ajándék a félév, ezt látom a környezetemben levő egyetemistáknál. Kemény számonkérések voltak/VANNAK.
2021. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

És te fogod a tanárokat nyáron berendelni? Amikor azok fizetett szabijukat töltik? Vagy kit állítasz oda tanítani?


Mert én azt is megnézem hogy diákot hogy rendelsz be nyáron (sehogy... szarik az a fejedre és nem megy be..) de hogy TANÁRT hogy rendelsz be nyáron na azt duplán triplán megnézem.

Azok akkor a szabijukat töltik, sokan mennek el fusiba szezonmunkára-azok be nem mennek neked a nyáron. Inkább felmond és otthagyja a szarba az egészet.


Szóval : ki fog tanítani? Mert a tanár na az biztos nem.

2021. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha neked ajándék volt, de nekem és még sok más egyetemistának nem. Úgy vettem észre, hogy sok tanár nehezített a követelményeken, hogy ne tudjunk puskázni. Ez valamilyen szinten jogos, mindenki a valódi tudásra kíváncsi, de azt kicsit túlzásnak tartom, hogy írásbeli ZH-n például 16 kifejtős (min. 1-2 teljes mondat) kérdésre van 30 perc. Az biztos, hogy én tanultam, tudom, hogy sokan mások is, ezért nem látom okát, hogy megismételjük a félévet.
2021. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"zért nem látom okát, hogy megismételjük a félévet."


Még jó hogy még csak fel se merül.

2021. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy dologban biztos vagyok. Se nem vagy diák, se nem vagy tanár. Különben eszedbe se jutna ekkora baromság.
2021. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!