Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Neptunban miért jelenik meg...

A Neptunban miért jelenik meg egy új tantárgy, amit nem vettem fel?

Figyelt kérdés
Szóval hamarosan elkezdődik a 6. félév tárgyainak a felvétele, ezért beléptem a Neptunba, lekértem, a 6. félév tárgyait, de ugye a korábbi félév tárgyait is listázza és arra lettem figyelmes, hogy a 4. félévben megjelenített egy számomra ismeretlen tárgyat, amit nem is vettem fel. Lehet azóta változás történt és az utánunk jövő tanulóknak már azt is felkell venni. Vagy miért jelent meg nálam?

#Neptun, tantárgy, tanulás, egyetem, főiskola
2021. jan. 16. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
6. félévesként azért már kezed ügyébe kerülhetett volna a mintatanterv, de látom még nem történt meg...
2021. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem változtathatják meg a követelményrendszert, ha nem szakadt meg a jogviszonyod.

Szóval lehet az a tárgy ott volt, de te nem teljesítetted véletlenül.

És a legokosabb, ha ezt a kérdést a to-ra írod, nem ide. :D

2021. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit ír a mintaterved ? Benne van a tárgy figyeld a kódokat. Ha szerepel akkor teljesíteni kell ha nem akkor nem. De látod a tárgyfelvetelnél is hogy kötelező tárgy vagy nem.
2021. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végül is az említett tárgy, amit nem vettem fel az a szakon belül egy másik specializációhoz kapcsolódik,nem pedig ahhoz amit én választottam.
2021. jan. 16. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
s akkor hogy-hogy megjelenik? Nem kellene megjelennie a leckekönyvben, vagy a mintatervben. szerintem,
2021. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
áhh, valószínű hétfőn inkább felhívom tényleg a tanulmányi osztályt...
2021. jan. 16. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:
ha bent vannak. e-mailt is írj mellé!
2021. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De mért nem vagy képes megnézni a rád vonatkozó mintatantervbe???? Egyértelműen le van benne írva minden kimeneti, bemeneti követelmény részletesen.
2021. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Az oké, hogy megnézi a mintatantervében. De ha abban nincs benne, szerintem akkor is probléma, hogy nála meg látszik, mint nem teljesített tárgy, úgy, hogy fel sem vette. Amúgy nekem is volt már hasonló, nem értettem, hogy hogy került oda egy tárgy, ráadásul jeggyel együtt, amilyen nevű tárgyat én soha fel nem vettem. Aztán kiderült, hogy ez egy olyan tárgy, amit totál más névre neveztek át a következő évfolyam mintatantervében, és valami okból a mi évfolyamunknál is átírták a nevét.
2021. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!