Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kereskedelmi és vendéglátoip...

A kereskedelmi és vendéglátoipari, idegenforgalmi főiskolák mire valók? Milyen munkakörökhöz?

Figyelt kérdés

Csak mert 1000 diákbol ha 1 lesz pl szálloda igazgato, vagy idegenforgalmi vezető, vagy aki pl etterem láncolatokat üzemeltet.

A többi pincer lesz vagy szakacs vagy recepcios...?

Olyanokrol tudok csak akik a kereskedelmi vonalrol áttértek IT vonalra.

Vagy mihez jo az ilyen suli, vagy mihez jo legalább ugrodeszkának?



#kereskedelem idegenforgalom
2021. jan. 16. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ugorj neki mégegyszer ennek a kérdésnek, mert Kereskedelmi, Vendéglátóipari főiskola már nincs idegenforgalmi meg nem is volt,legfeljebb Külkereskedelmi. És tudod mi lesz belőlük, mármint aki elvégez egy alapképzést:értelmiségi, aki nem tesz fel egy ilyen ostoba kérdést.
2021. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen munkakörökben helyezkednek el? Te sem tudod?


Én pénzügy számvitelt vegeztem..

2021. jan. 16. 09:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne a kereskedelmi vonal is.mert simán bejárhatnék. Csak nem tudom mi ertelme. Komolyan.
2021. jan. 16. 09:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez titok hogy kereskedelmi vonalon kiből mi lesz?
2021. jan. 16. 09:31
 5/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. De szerintem szálloda alkalmazott lesz.
okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!