Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira hány nyelvizsga kell?

Orvosira hány nyelvizsga kell?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom,hogy legalább 1 db angol középfokú kell,hogy legyen.
2021. jan. 12. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A diploma atvetelehez kell majd 6 ev mulva.
2021. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondtátok, diploma átvételéhez egy középfokú komplex angol nyelvvizsga kell.
2021. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk volt aki németet csinált, és kénytelen volt angolt is, mert csak azt fogadták el, amit nem értek, de biztos...
2021. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaa,hogy az egyetem alatt is meg lehet csinálni a nyelvvizsgát.

Én nem tudom miért,de azt hittem,hogy már az egyetemre kell:D

Köszi!

2021. jan. 12. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom teljesen pontosan, 2014 vagy 2015 óta csak az angol az elfogadott. Azelőtt a német is jó volt.

Igen, elég egyetem alatt megcsinálni,én a negyedévet ajánlom hozzá. De ha van kapacitásod, jobb lenne gimiben letudni.

2021. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából most vázolom a jövőképemet:D

És hát orvosira szeretnék menni.

Egyébként is letettem volna minimum az angol középfokot,de egy osztálytársam,aki állatorvosnak készül,azt mondta,hogy az állatorvosira két nyelv kell,ezért eékezdi az angol mellett a spanyolt. Én meg megijedtem,hogy a "rendes" orvosira is kell-e két nyelvvizsga

2021. jan. 12. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el lehet egyetem alatt is, egyik ismerősöm valamelyik nyári szünetben csinálta, amikor nem volt semmi gyakorlat már se más, de jobb, ha előtte letudod, ha teheted.
2021. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulgassad az angolt minél jobban, külföldi youtube videók nélkül nem tudom hol lennék.
2021. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!