Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg kell különbözetit tennem?

Tényleg kell különbözetit tennem?

Figyelt kérdés
Szeretnék társadalomismeretből emelt szintű érettségit tenni, viszont gimnáziumban nem tanultam ilyet. Most azt mondták nekem, hogy csak akkor tudok rá menni, ha még érettségi előtt csinálok belőle egy különbözeti vizsgát egy gimiben ahol tanítják, mert nem tanultam legalább 2 évig. Tényleg szükséges ez a különbözeti? És ha igen, akkor erről miért csak most szóltak?
2021. jan. 12. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem érettségizhetsz olyan tárgyból, amit nem tanultál. Viszont ha már megszerzed az érettségit, bármiből és bármilyen szinten tehetsz érettségi vizsgát.
2021. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már van érettségim a kötelező tárgyakból és infóból
2021. jan. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!