Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit ajánlanátok egy felvételiz...

Mit ajánlanátok egy felvételizőnek?

Figyelt kérdés
Január 23-án írom a központi felvételit. Mit ajánlotok, mit vigyek magammal, mivel tudom majd csökkenteni az izgulást, stresszt, ami biztosan lesz majd, hogyan tudnék a legjobban teljesíteni, nektek mi segített? Várok bármilyen tippet. :)

2021. jan. 9. 11:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én is idén írom. Vigyél csokit, az fontos. Tudom, lehetetlen nem izgulni, én is fogok. De próbálj arra gondolni, hogy menni fog mert gyakoroltál, és próbáld írás közben kizárni majd a körülötted lévőket, csak a feladatra összpontosíts! Oszd be jól az idődet, ha arra figyelsz, menni fog.
2021. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mogyorós tejcsokoládé, a vizsgákra a legjobb!
2021. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szőlőcukrot is javaslom :)

Sok sikert nektek ❤

2021. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csokit, vizet vigyél magaddal. És lehet, hogy ez csak az egómnak köszönhető, de én, mikor tavaly írtam, már úgy mentem be, hogy tudtam, hogy minimum 85 pontot fogok írni, és ez még is lett 88 ponttal. Leginkább a magabiztosság tudja csökkenteni a stresszt. Én már azért se izgultam, mert már megszoktam az ilyen helyzeteket, hisz előtte rengeteg versenyen voltam.
2021. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sok sikert annak, aki szintén idén írja! :)
2021. jan. 9. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Józan észt.


Próbáld meg az előző évek vizsgáit otthon időre megírni, de állíts be alacsonyabb limitet. 40 vagy 35 percet. Így ha élőben még egy kicsit megcsúszol, még mindig időben leszel.

2021. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy szinte semmi sem mulik rajta, ev elejen ugyan ugy at tudsz iratkozni masik suliba. Nalunk anno ugy harangoztak be a tanarok hogy ezen fog mulni az eletunk...
2021. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert mindenkinek! :)

Nekem a kedvenc csokim ( étcsoki :D ) segített sokat, de vittem még vizet, meg valami cukros üdítőt is. Ilyen helyzetekben én nem tudok enni, szóval több apróbb müzliszelet szerűséget vittem még.

Csináld meg az előző évek felvételijeit, lehetőleg időre, így szokni fogod már, hogy figyelj rá és ne ússz el.

Meg a biztonság kedvéért vigyél mindenből többet, én vagy féltucat tollal állítottam be anno :D

2021. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
#7-es tanácsát fogadd meg :D
2021. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 citromfűlevél ***** válasza:
100%

Szia! Én tavaly írtam.


Nálunk a teremben megállt a falióra, szerencsére volt rajtam karóra, de az izgulástól nem tudtam leolvasni :D. Én azt tanácsolom, hogy vigyél magaddal egy karórát, olyat amit könnyen le tudsz olvasni.


Amikor a tanár azt mondja, hogy 15 perc van hátra, akkor ne pánikolj, az még sok idő. Én nagyon megijedtem amikor ezt mondta, ezért a matek utolsó három feladatát el is rontottam.


Kényelmes ruhába menj, mert én tavaly egy olyan nadrágban mentem, ami nagyon kényelmetlen volt, folyamatosan azt éreztem, hogy lecsúszik rólam. :|


Nem tudom, ez lehet, hogy csak nálam volt így, de menet közben a kocsiban nagyon fülbemászó zenét hallgattam és egész felvételi alatt az ment a fejemben.


Mindezek ellenére nem volt olyan nagy dolog, mint ahogy képzeltem. 78 pont lett. A magyar 47 pont, a matek 31. Így is felvettek abba a suliba, ahova akartam menni.


Sok sikert! :)

2021. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!