Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orulsz annak hogy nem kell...

Orulsz annak hogy nem kell bemenni a suliba februar 1-ig?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 09:45
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NEM
Nem érdekel
63 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Isis.

En egyetemista vagyok ebből fakadoan kb 3 napot jarok suliba alapból, arra a 3 napra meg a bérlet nem eri meg. Ha nem kell menni több penzem marad.

Viszont nyilvan ott van a masik pont hogy a távolabbról erkezo barataimmal viszont nem talalkozok, a közös ido nagyon hianyzik mert nagyon sokat nevetunk együtt.

Viszont cserebe napi szinten videochat es igazabol ingyen félév az online vizsgak miatt. (bar valakinek igyse sikerül)

2021. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem, első. Csak a szociális hálóm fontosabb fele nem a suliban van. Ezért rájuk így több időm jut és nem kell olyanokkal bezárva ücsörögnöm, akik nem érdekelnek. A jegyeim jobbak mint valaha, és azt kívánom, bárcsak mindig opció lenne ez a fajta tanulás!
2021. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én is örülök, sokkal jobban tudok érettségire készülni, illetve mi pl. haverokkal egész nap beszélgetünk online, meg néha kamerával is látjuk egymást, illetve néha személyesen is találkozunk, szóval én bőven jól elvagyok, nyilván hiányzik egy-két dolog, de mindennek megvan a maga előnye.
2021. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen nagyon örülök
2021. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
71%
Én is örülök!
2021. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!