Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki felvételizik idén?

Ki felvételizik idén?

Figyelt kérdés
Ki írja 2021-ben a felvételit? (középiskolába) Ki mennyire izgul? Milyen eredményre számítotok magatoktól? Hova szeretnétek menni? (főleg Debreceniek)

2021. jan. 2. 18:48
 1/4 PSPETI ***** válasza:
31%

Az biztos, hogy a szövegértésre nem sok pontot fogsz kapni.

"Weboldalunkra 16. életévét be nem töltött személy nem regisztrálhat. A regisztráció során felhasználó nyilatkozik és szavatol, hogy 16. életévét betöltötte." - Gyakorikerdesek.hu - Általános felhasználási feltételek

2021. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Megvédeném a kérdezőt. Lehet nem a legszebb a megfogalmazása, viszont feltett egy ártatlan kérdést, ami érdekli. Valamint nem gondolom, hogy ő itt az egyedüli 16 éven aluli, hisz több kérdés is felmerült már ebben a témában,nem pont ebbe az egybe kell belekötni.
2021. jan. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a második válaszolónak! Kedves tőled, hogy időt szántál leírni ezt. :)


Az elsőnek viszont, én is ezt üzenem, hogy nem én vagyok az első, és nem is én leszek az utolsó, aki fiatalabbként regisztrál erre az oldalra. Ahogyan sok másikra sem. Ha megnézed, nagyon sok kérdés van ebben a témakörben, ami azt jelenti, hogy a többségük kérdezője még nem éri el azt a korhatárt. Tehát remélem, hogy csak nekem írtad le ezt a rosszmájú hozzászólást, és másoknak esetleg nem veszed kedvét az oldal használatától. (Nekem nem, de van akinek biztosan nem esik jól.)

2021. jan. 3. 08:25
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is idén felvételizek majd. Annyira már nem izgulok, sok feladatsort megcsináltam az előző évekből. Nem tudom milyen eredményre számítok, hiszen élesbe azért más lesz, de itthon kb. 37 magyar és 29-36 matek szokott lenni. Az Egri PVG-be, Szilágyiba jelentkezek elsősorban, de jelölök meg más gimiket is.
2021. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!