Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egészségügy vagy autószerelés...

Egészségügy vagy autószerelés lányként?

Figyelt kérdés

Az volt a tervem, hogy általános ápolónak fogok tanulni jövőre, mivel érdekel az egészségügy. Viszont erről mindenki le akar beszélni, gondolom nem kell magyaráznom, miért.

Ami még szerintem érdekelne az az autószerelés. Szeretek vezetni, nincs bajom a kétkezi munkával sem, érdekelnek az autók is.Erről a szakmáról viszont azt hallottam, hogy eléggé megy a nemi megkülönböztetés.

Mit gondoltok? (Kicsit félek kiírni a kérdést, kérlek ne szedjetek szétxDD)



2020. dec. 21. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én erre csak azt tudom mondani (autószerelő édesapám, és 4 rokonom is, tehát van némi belelátás mindkét oldal felől), hogy inkább me siesd el a döntést egyik vagy másik alapon, hanem gondolkodj esetleg más szakterületeken, és ha legalább 7-8 között kell dönteni (több is lehet, de onnantól már nehézkes összehasonlítani és dönteni) akkor ezekről gyűjts össze képzési lehetőségeket, elhelyezkedési lehetőségeket, azt hogy milyen képességeid vannak meg hozzájuk, és hogy milyen kockázatokkal járnak



Ha érdekelnek részletek, akkor tudok privát üzenetben válaszolni rájuk

2020. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Én örülnék ha megmagyaráznád, hogy miért akarnak róla lebeszélni. Az autószerelés tényleg fiús szakma, biztos lesz megkülönböztetés. Ez lehet előnyös is amúgy, sok pasi szerint szexyk a gamer csajok is pl. Viszont biztos lesz megkülönböztetés, csak néha lehet jó is az!
2020. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, akadt egy hiba a kommentben


Szóval, autószerelő édesapám, és 4 rokonom (hárman 70 év felett vannak, a negyedik pedig a párom) pedig az egészségügyben dolgoztak/dolgozik

2020. dec. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nemtől függ.
2020. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!