Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le tudnátok írni hogy melyik...

Le tudnátok írni hogy melyik mérnök kb mennyit keres?

Figyelt kérdés

Olvasgattam az interneten és látom hogy van nagyon sok féle mérnöki szakma.

Gépészmérnök, villamosmérnök, logisztikai mérnök, mechatronikai mérnök, ipari formatervező mérnök, anyagmérnök, építészmérnök, építőmérnük, élelmiszermérnök, energetikai mérnök, közlekedésmérnök, járműmérnök, mérnökinformatikus, vegyészmérnök. Meg talán kihagytam párat...


Valaki tudna írni egy rövidebb összegzést arról hogy melyik mennyire keresett, megfizetett szakma?


2020. dec. 17. 19:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ utolsó!


Egy logisztikai mérnök mennyit keres kb?


Illetve mi az oka annak hogy az építő, építész mérnököket nem fizetik meg? (ezt már máshol is hallottam) Mégicsak fontos munkát végeznek, és ha jól tudom csak a BME-n vna ilyen képzés.

2020. dec. 19. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!