Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12. félévkor rossznak számít...

12. félévkor rossznak számít a 4.2-4.4-es átlag?

Figyelt kérdés

Eddig ez a legjobb félévem gimiben, de egy csomó tárgyból osztályátlag alatt vagyok. Ha minden tárgyat összeadok, 4.5-re jön ki a többiek átlaga, bár az nem biztos, hogy ennyi az egész osztály tanulmányi átlaga.

Ezzel az eredménnyel, ami van, felvesznek valahová, ha jó az érettségim, ugye?



2020. dec. 17. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az egy nagyon jó átlag.

Megírod jól az érettségit, és sima bejutás.

2020. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy jó érettségivel bármi lehetséges. Egyébként az átlagod szerintem jó. Én a 7.-ik osztályt nagyon elszúrtam, 3.6 voltam év végén. Most nyolcadikos vagyok, észbe kaptam szerencsére, s most 4.8 vagyok. Félek, hogy nem fognak felvenni ahova szeretnék menni, hiába jó most az átlagom. A felvételiben reménykedem, hogy kifejezetten jóra fogom megírni. Sok sikert!

15/F

2020. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Neked figyelmedbe ajánlom öcsémet:4.4-4.5 átlaga volt 7.-ben, majd 8.-ban tojt az egész tanulásra és 4-es körül lett az átlaga (jó esze van, csak lusta (asszem ez igaz rám is, leszámítva a gimi és általános iskola utolsó 2 évét)). A felvételije átlagos lett, 14.-ként végzett a felvételi rangsorban.

Én azért aggódom, mert az egyetemre az egész országból jelentkeznek emberek, nem csak egy megyéből+félek, hogy, ha "gyengébb" vagyok a többiekhez képest, már itt, akkor nincs nagyon jövőm.

2020. dec. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!