Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hányszor vehetek fel egyetemi...

Pirospóló kérdése:

Hányszor vehetek fel egyetemi tárgyat?

Figyelt kérdés

A Miskolci Egyetem hallgatója vagyok és egy tárgyat harmadjára se tudtam teljesíteni és az lenne a kérdés hogy negyedjére fel tudom-e venni?

Hallottam ilyet, hogy ha harmadik felvételre sem sikerül a tárgy, akkor konkrétan kirúgnak, viszont olyan is hallottam, hogy az önköltséges hallgatók (ugyanis az vagyok) egy tárgyat hatszor is felvehetnek!!

?????????



2020. dec. 13. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallomásra kell alapozni, hanem el kellene olvasnod a tanulmányi és vizsgaszabályzatotokat, annál hivatalosabb választ nem kapsz.
2020. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
TVSZ-be benne kell legyen ,olvasd el.
2020. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez így nincs korlátozva, negyedszer még biztos felveheted. Ha mégis korlátozva van, akkor a TVSZ-ben biztos le van írva. Sok mindentől függ, azt ki lehet számolni hogy hányszor fér bele az idődbe. Nálunk pl. úgy van hogy a képzési idő kétszeresét nem lépheted túl. Attól függ hogy csak őszi félévben indul, vagy tavasziban is. Attól is függ, hogy ráépülős vagy nem, ha igen akkor hány tárgy épül rá (feltételezve hogy a többi elsőre sikerül).
2020. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!