Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Voltak még rajtam kívül olyan...

Voltak még rajtam kívül olyan diákok, akik középiskolában SOHA nem kaptak elismerést valamiből? Zavart ez titeket? Befolyásolta a jövődet?

Figyelt kérdés

Így visszagondolva rosszul esik és pár napja ezen kattog az agyam. Nem tudom kiütni a fejemből.

Szerettem volna valamilyen szép szót kapni a tanároktól, mert sokszor igyekeztem kaparni ezért... A szüleim sem mondanak semmi szépet rólam évek óta, alig beszélek velük. Nem tudom, hogy hova tart az önbizalmam. Barátaim sincsenek. Online sem érdeklek senkit. Esetleg valamilyen könyv, amiből építkezni tudnék?



2020. dec. 13. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!