Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTÉ-sek! Halasztáshoz elég...

ELTÉ-sek! Halasztáshoz elég annyi, hogy etr-ben a regisztrációnál szüneteltetem a félévet, vagy be kell menni a tanulmányira is?

Figyelt kérdés
Etr-ben már halasztottam, és mivel nem írt ki utána semmi olyat, hogy lennének további teendőim, gondolom, ennyi volt, de azért inkább megkérdezem, jobb biztosra menni.
2010. aug. 12. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Még jó hogy be kell menni a TO - ra!!!!!!!


Szerinted a sikeres vizsga is csak annyi, hogy felírod magad a Neptunon ?

2010. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ETR-en beállítod magad passzívnak, vagy amit ott kell, és elmész a TO-ra leadni egy halasztási kérelmet/nyilatkozatot.
2010. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Tapasztalatból mondom, hogy a bolognai rendszereseknek a BTK-n elég, ha csak az ETR-ben állítják át passzívra az állapotukat. Én így kezdtem anno két passzív félévvel.

2010. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó, most akkor kinek higgyek? Az egyetem 300 kilométerre van, buli lenne emiatt felutazni Pestre... A kérelmet nekem kell megírni? Hogy néz ki egy ilyen kérelem?
2010. aug. 12. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Telefonálj a TO - ra és kérdezd meg ott!
2010. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én írtam a kérelmes dolgot, csak én elfelejtettem, hogy más Bolognai rendszer van, én kredites voltam.

Amúgy volt egy nyomtatvány, amibe csak az adataidat kellett behelyettesíteni, és azt kellett leadni, tehát nem mi írtuk (a DE-re jártam). De valóban az a legegyszerűbb, ha felhívod a TO-t, és megkérdezed, hogy azon kívül, hogy az ETR-en átállítottad magad passzívra, kell-e tenni valamit. Ők a legbiztosabb forrás.

2010. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ELTE-BTK-s vagyok, passzívra megyek, nem mentem be a TO-ra, csak az ETR-ben beállítottam.

2010. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!