Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik egyetemi...

Szerintetek melyik egyetemi karon vagy szakon vannak a legtöbben akiket nem érdekel a politika?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 02:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10: a szélsőségesség és a szóban forgó embereknél a kulturált politikai identitás hiánya is. Semmilyen irányzat nem tolerálható, ha szélsőséges.
2020. dec. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%
Hát én az enyémen nem tapasztaltam eddig nagyon szélsőséges politizálást.Jó,nem mondom néha kikerül 1-1 mém,de azt leszámitva nem szokott lenni.Villamosmérnökin vagyok
2020. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

Műszaki képzésre járok, én és a legtöbb (szintén) műszakis ismerősöm belátta, hogy 2022-ben lehet választani híg f*s és sz*r között. Ennyi.


Az egyértelmű, hogy a narancsoknak jövője. De akkor mi van helyette? Szinte csak rosszabb.


Mit teszünk mi, műszaki végzettségűek? A "műszaki" részek egy jelentős része értékes, keresett diplomát ad, szóval:


Nagyon sokan elmennek külföldre, mert elegük van az itteni bullshitből.


Egyszerűen NINCS MIT választani! Nincs egy erős államférfi/"államnő" jelölt, aki kiáll, és csak az országért, és nem mindenféle háttérszervezeteknek, befolyásos embereknek dolgozna! Hanem a magyar emberekért!


Nincs ilyen!


100+ év alatt mindössze pl kétszer volt országos szinten is jelentős beruházás (bér)lakásokba! Az egyik a Monarchia idején volt, ezek építését többnyire magánpénzből finanszírozták, mind a mai napig rengeteg nagyobb magyarországi (bel)város látképét adják.

A másik pedig a Kádár-korszakbeli panelépítések, állami pénzekből, hitelből.

Ennyi!


Egy -ma már- kommunista diktátornak hívott ember többet tett (próbált tenni) a magyarok lakhatásáért, mint a nagy demokrácia vezetői 30 év alatt!

2020. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az egyértelmű, hogy nincs a narancsoknak jövője*

Elírtam, bocsi.

2020. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Politológia :D
2020. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!