Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségire mennyire éri...

Az érettségire mennyire éri meg ráizgulni? És tényleg olyan nehéz, mint amilyennek azt beállítják/mondják?

Figyelt kérdés
Én nagyon izgulós fajta vagyok és minden nagyobb próbatétel előtt nagyon félek, izgulok az előttem álló feladattól, hogy az nekem nem fog menni, akármennyit is készülök rá.
2020. dec. 8. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Komolyan mondom.
2020. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán ne gondolj rá. Majd ha odaérsz, akkor úgyis sikerülni fog, már nagyon nagyon sok embernek sikerült 🙂Aki addig eljut, azt már a tanárok valahogy átengedik úgyis tehát nagy gond nem lehet.


Egyébként nem egy nagy durranás, utólag visszagondolva, én is túl izgultam a dolgot, pedig nem kellett volna.

2020. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon izgulós vagyok, de ez nem baj. Nyilván így utólag nem tartom nagy számnak, főleg hogy jól is sikerült, de akkor emlékszem, hogy kegyetlenül be voltam sz.rva. :D Ha tanulsz rá tisztességesen akkor nincs mitől félned.
2020. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, szintén nagyon izgulós vagyok. :D Emlékszem, magyar és töri szóbelin (angolból emelteztem, ezért külön voltam, a választottam pedig a média volt, amiből nincs szóbeli) annyira ideges voltam, hogy remegett a kezem, de annyira, hogy a borítékot alig tudtam kibontani, amiben a tételem volt. :D Aztán leültem, elkezdtem magamnak jegyzetelni, és folyamatosan jutottak eszembe a dolgok. Persze, a beszédnél is nagyon izgultam, eleve nem szeretek beszélni, és mégis mindegyik jó lett, a magyarom és az angolom max pontos. :)


Szerintem, ha lelkiismeretesen tanultál az elmúlt években, és ismételsz is, nem lesz gond. Nálunk mindenki nagyon rendes volt, még az alapvetően nem annyira jószívű tanárok is. Én pl. töriből annyira nem voltam jóban a tanárommal, és pont egy olyat húztam, amit nem szerettem annyira, egy kicsit bele is keveredtem, és teljesen normális volt, mondta, hogy akkor ezt tisztázzuk, és végül úgy is pontozott, hogy írásbelivel együtt egy jó 4-es lett (ami nekem tökéletes). Ezért tényleg ne parázz rá nagyon, nehogy az legyen, hogy tudod, de idegesség miatt elrontod!

2020. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így egyetemről visszagondolok akkor azt kell mondanom hogy semmi nem volt. :D
2020. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!