Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3.8 as átlag milyenek számít...

3.8 as átlag milyenek számít 9. Osztályban?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz?


Német és Történelem húzza le nagyon?


2020. dec. 8. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem rossz, de ez az iskolától is függ.


"Német és Történelem húzza le nagyon?"

Én tudjam?

2020. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, milyen voltál korábban. Nekem akkoriban mindenem ötös volt, 4,5 alatt már szégyelltem magam miatta. De ha korábban is 3 és 4 között voltál, akkor jó.
2020. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos.
2020. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. Csak azért van kérdő jel mert csak úgy fogadja el
2020. dec. 8. 10:43
 5/10 A kérdező kommentje:
Kb ennyi
2020. dec. 8. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod megmondani. Mindent megtettél a félévben, hogy jobb legyen? Én 9.-ben szenvedtem, nehéz volt az általános sulim szintjéről a középsuli szintjére fejlődni, de ahogy telt az idő középsuliban, úgy lett egyre jobb az átlagom, végül behúztam az érettségit színötösre.
2020. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos csak te tudod megítélni.

Egy gyenge külvárosi, környező falvakat is ellátó általános iskolából egy országos szinten is nagyon erős középsuliba kerültem, és 4-es 5-ös tanulóból hirtelen 3-as lettem, mert más szintet képviselt. Nehéz volt, 11. osztályig nem is tudtam nagyon felhúzni magam.


Értékeld a 3.8-as átlagod aszerint hogy jegyzik-e a sulid a középiskolai rangsorban, és ha igen, hol, illetve aszerint hogy milyen volt az ált isis átlagod és milyen az osztályátlag. Régen publikus volt mindenki naplója, nem tudom most hogy van. Ha elérhető, nézd meg a statisztikai értékeket, a mediánt, móduszt, gyakoriságot, esetleg ez alapján lődd be az osztály legfölső 1/3-át, és számold ki a fönti dolgokat rájuk is, és ahhoz mérd a teljesítményed. Hogy reális értéket kapj, és szeretnél egyetemen tanulni később, esetleg vegyél ki olyan tárgyakat amikről, hát, fogalmazzunk szépen, nem fognak kelleni egyetemi felvételhez például.

Ha igényesen megcsinálod (a saját magad szórakoztatására) és megmutatod később a matektanárnak, lehet valami plusz pontot is kapsz érte :D

2020. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Nálunk gimnáziumi osztályban 3.8-as átlaggal már jól ismerték a szülők az osztályfőnököt és gondolkoztak is már másik iskolán. Szóval jól érzed a kérdésedben, hogy ez gyenge.Ráadásul amik lehúzzák azok "rendes" tantárgyak nem holmi ének, rajz vagy tesi.


Ha az angol megy akkor a németet hagynám de történelemből mindenképp javítanod kell, kérj segítséget esetleg járj különtanárhoz.

2020. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1000ik kb
2020. dec. 8. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tovább tanulásnál csak a 11. , 12. év végi osztályzat számít ( az az 5 tantárgy). Ha most amiatt aggódsz, hogy majd ez fogja lehúzni a pontjaidat a jövőben, akkor ne tedd, mert ahogy már fentebb is írtam csak a 11., és a 12.osztály számít. A 9.osztály ilyen szinten nem számít!

2020. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!