Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol találom meg a 21-es,...

Hol találom meg a 21-es, 31-es és 33-as OKJ képzéseket?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, ezeket végezhetném el, de nem tudom hogy hol vannak külön felsorolva, vagy hogy van ez? Nagyon szeretnék az érettségi mellé egy szakmát is mire egyetemre megyek

2020. dec. 5. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ird be google-be, jobb ötletem nincs. Valami lista tuti van róluk😅
2020. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem találtam egy ilyen listát sem, valaki aki tud konkrétat mondani segítene?
2020. dec. 6. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az OKJ-s rendszerben utoljára idén tanítanak. 2021-től új rendszerben megy, leginkább technikumokban tanítják majd a szakmát. De ez 8. osztály után van (középiskola). Eddig 1-2 szakmát láttam amit kifejezetten úgy hirdettek, hogy érettségi után lehet csak csinálni, de a többinél fogalmam sincs, hogy mi a helyzet. Sajnos egyenlőre kevés infó van róla vagy én keresem rossz helyen. Szóval először annak nézz utána, hogy miben és hogy változik meg és milyen szakmák maradnak meg. Ebből el fogsz tudni indulni... Sajnos többet még én sem tudok segíteni.
2020. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!