Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lekéstem a határidőt, egyest...

Lekéstem a határidőt, egyest adott. Jogos?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap feladott a magyartanár, a 16:00-kor befejeződő órán, egy fogalmazást írni, meg megoldani két oldalt a könyvben. Szóltam neki, hogy sajnos nem tudom este nyolcig leadni, mert nagypapám kórházba került, és neki kell ruhát vinnünk, meg meglátogatni. (Anyukámmal élek, apámmal rég elváltak) a tanár mégis 1- est adott(elégtelent), mert miért nem adtam le. 10-ig nagypapámnál voltunk, és mondtam, hogy bepótolom. Erre adott még egy egyest a házira, amiért amúgy nem is kellene hogy hegyet adnom. Jó tanuló vagyok. Jogos volt?
2020. dec. 4. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Szemét a tanár.
2020. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván a hócipője tele van a mindenféle kifogásokkal. "Na persze. A nagypapáját. Hogyne. Amikor nem is lehet látogatni a kórházakban. Teljesen hülyének néz?" Valami ilyesmit gondolhatott.
2020. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Nincs most látogatási tilalom a kórházakban? Ha nincs is, hol engedik hogy 10ig ott legyenek a látogatók?


Egyébként nem volt jogos. Anyukád keresse fel a tanárt.

2020. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Szeptember óta látogatási tilalom van a kórházakban, de ha nem is lenne se tart sehol a látogatási idő este 10-ig. Ráadásul kijárási korlátozás is van.
2020. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Hogy jogos-e? Igen, mert nem adtad be határidőre a feladatot.
2020. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha kizárod az érzelmeket, egoizmust, akkor magad is belátod, hogy jogos volt.
2020. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Jogos volt.


Az egyetemem, amikor számonkerés van, nyugodtan megmondhatod az oktatónak, hogy nem készültél. Ő meg egyes ad. Kész. Pont. Senkit nem érdekel. A te döntésed, hogy készül, vagy nem készül és annakmi az oka. Nem kellenek a gyerekes indokok.


Hogy látogatási tilalom alatt ruhát vittél a nagypapának (életszerű). Megy hogy a kutya megette a dolgozatodat és társai.


Ideje felnőni.

2020. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenki figyelem! FELVIDÉKI VAGYOK! Ezért elengedtek a kórházba. Persze nem mehettünk be, csak beadtuk a ruhákat, aztán elmentünk vásárolni.
2020. dec. 4. 12:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Neki vásárolni! Amire szüksége van. Beengedtek minket. Jó ég, nem tudtok gondolkodni? Az értelmes válaszokat köszönöm.
2020. dec. 4. 12:26
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Na nehogy még te szólj be nekünk :D az oldal használóinak nagy része magyarországi, nyilván a magyarországi szabályok jutnak eszünkbe először. Itt pedig nem mehetsz kórházba látogatni és 8 után nemhogy boltban, de még az utcán se lehetsz!

Még egyszer írom, szólj anyukádnak hogy beszélje meg ő a tanároddal.

2020. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!