Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középsulisok idén ugye már...

A középsulisok idén ugye már nem mennek suliba?

Figyelt kérdés

Meghosszabbították már? Közeleg a 30 nap vége, ilyenkor már kéne, hogy legyen valami a hosszabbításról.

1 hétre minek mennénk be?


Mint a forró lábas. Már sokkal hűvösebb, de még mindig éget. De csakazért is megfogjuk. Ez most pont ilyen. Végre csökkennek az aktív fertőzöttek, végre jabulni látszik a helyzet erre újra visszamegyünk.


2020. nov. 30. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nem megyünk be már, de még lehet, hogy téli szünet után se egyből megyünk. Bár én örülnék annak, ha legalább arra az egy hétre visszamehetnénk.
2020. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11: örülni én is örülnék. Nagyon :(

de hülye aki nem látja, hogy mi történik. Ez a baj. "Ééén nem kaptam el, tehát nincs vírus". Hát képzeljéten én se, de már a 9. ember hal meg az ismerőseim közül.

Anyám jól van, apám lázas és köhög. Anya legjobb barátnője 1 hét szenvedés után halt meg lélegeztetőgépen.


Nem kívánom megtapasztalni.

2020. dec. 1. 09:51
 13/18 anonim ***** válasza:
A középiskolás korosztály nem szokott belehalni.
2020. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Őszintén remélem én is. Mert ugye te sem tudod.

De képzeld lélegeztető gépre meg kerülnek.

csak a sulinkból 5-en vannak most gépen. Már egy hónapja. Ez szerinted normális? Influenza miatt hány diák hal meg? Hány diák kerül lélegeztetőgépre?


11.-es vagyok, 12 éve (nulladik is) egy diák se került kórházba, egy diák se kerül soha semmilyen kórházi ellátásra. De érdekes. Most meg igen.

2020. dec. 1. 10:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Figyi, attól függ hogy a karácsonyra mennyire viszik le a számokat.... és hogy csak a karira megy a vírus pihennni, vagy januárban is. ..
2020. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, megértem, hogy nálatok nem olyan jó a helyzet, de az influenza attól még nem lesz veszélytelenebb, csak az ellen már tudunk védekezni. A mi iskolánkból nem tudok olyanról, aki lélegeztetőgépen lenne, és eddig egyetlen egy tanárról tudok, aki kórházba került 64 évesen, de ő is felépült.
2020. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16: örüljetek neki :) nem jó abban a tudatban élni, hogy szívbetegként kb 99% az esélyem belehalni.
2020. dec. 1. 12:24
 18/18 anonim ***** válasza:

"nem jó abban a tudatban élni, hogy szívbetegként kb 99% az esélyem belehalni."

Ekkora baromságokat ne írj már! Amúgy ha szívbeteg vagy, kérhetsz egyéni tanrendet is. Probléma megoldva.

2020. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!