Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Apáczai Csere János Gimnázi...

Az Apáczai Csere János Gimnázium-ban mennyire hajtanak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Akinek valoban megvannak a kepessegei az ilyen jellegu gimnaziumokhoz, maximum az elejen tanulnak tobbet, hogy belerazodjanak, utana csak annyit, mint mindenki mas... Persze vannak, akik nagyon szorgalmasak es egesz delutan a konyv felett ulnek, de a "versenyistalloba" is ugyanolyan gyerekek jarnak, ok is sportolnak, vannak barataik, hobbijaik... :D
2020. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia! én 11-es vagyok, 7. óta ide járok. Első négy évben nagyon nyugodt volt, alig kellett tanulni, most idén azért már bőven van tennivaló, minden tantárgyból sok tanulnivalót adnak. De nem érzem azt hogy az egész életem tanulás lenne, versenyszerűen sportolok és vannak barátaim is suli mellett.


fontos, hogy csak akkor gyere ide, ha nem a nyelvek tanulása van az érdeklődésed középpontában, mert abban elég szarok vagyunk. Egy jó angoltanárunk volt, ő tényleg fenomenális, most ment el, nélküle még rosszabb lesz. A német-francia-olasz tanárokról meg ne is beszéljünk.


viszont a többi tantárgy, főleg a természettudományok, meg a matek-töri tényleg szuperek, nagyon jó tanárok vannak minőségi oktatással. szóval várunk szeretettel :D

2020. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!