Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felső tagozatok bezárnak...

A felső tagozatok bezárnak szerinted?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 20:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen.
2020. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bezárnak hamarosan.
2020. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg.
2020. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Kövezzetek meg, de szerintem nem!
2020. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig azt mondtam (és reméltem), hogy most nem fognak úgy szigorítani, mint tavasszal. Ehhez képest az egyetemek ugyanúgy bezártak + a gimik is. Tavasszal is hasonlóan kezdődött.

Ráadásul most ezek egy az egyben osztrák mintára bevezetett intézkedések, mindössze 1 hét különbséggel. Ha megnézzük, hogy ott most bezárták a bevásárló kp-okat is meg szinte az iskolákat is, valószínű, 2 héten belül itt is ez lesz.

2020. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szinte biztos voltam benne, hogy már a múlt hétre bezárnak,erre nem. Úgy voltam vele, hogy akkor majd a jövő héten. Hát még mindig semmi hír. Annyit hallottam, hogy Orbán kárcsonyig MINIMUM ki akar húzni az általánosokkal, na de hát már ez is mikor volt... Még nem volt ennyi beteg. Szóval szerintem a téli szünetig nem, aztán majd utána nem kell menni. Felvételizőknek nagy szop@s
2020. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg eddig voltam ugy hogy tuti

De oost egyre jobban kezdem hinni mert a hugom általános sulis és ők holnap ledolgozáson nem mennek be hanem csak digitálisan lesznek


Amugy minden hêten covidos egy tanár..

2020. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!