Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek meghosszabbítják...

Szerintetek meghosszabbítják vagy simán 30 nap marad ez a mostani korlátozás ami szerdától lép igénybe?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy hogy alakul a járvány.
2020. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Az ország vezető orvosai fogják eldönteni, hogy meddig tart.


A kormány az ő véleményük alapján hozza meg a döntéseit.

A járulékos döntéseket is a szakemberek véleménye alapján hozza.

2020. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Szinte biztos hogy meg lesz hosszabbitva.

Ha valamilyen csoda folytan lesz is decemberbe oltas, akkor az mire tesztelve lesz,mire hatni fog,mire annyira ember beadadja hogy latvanyosan csokken az esetszam ,minimum 1 de inkabb 2 honap lesz.

Ebben az esetben januar vegeig minimum maradnak a korlatozasok


De szerinttem inkabb janurba lesz vakcina, igy a tél igy fog lemenni mar, sulizar stb

2020. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Remélem hogy január végéig nem lesznek kinyitva a középiskolák, így könnyebb jó jegyet szerezni és tudok az érettségire koncentrálni.
2020. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem februárig tart. És szerintem hamarosan még szigorúbb intézkedéseket hoz. Teljes káosz van a kórházakba. Sajnálatos. A karácsonyt és a szilvesztert is ellehet felejteni. Otthon maradás lesz. Legalább most nem lesz tűzijáték a kutyások nem fognak hisztizni.
2020. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!