Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi kell ahhoz, hogy pszichológ...

Mi kell ahhoz, hogy pszichológusnak tanulhassak?

Figyelt kérdés
Melyik tárgyakból kell emelt érettségi? Nyelvvizsga? Illetve mennyi idő alatt lehet el végezni?

2020. okt. 30. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ész. :)

Felvi.Hu

2020. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Sok pénz, családi támogatás, bizonyos szintű mazochizmus és szerintem naivitás.
2020. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
KRE Kapszli képzéskatalógus
2020. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy képes utánna keresni,ne is menjél továbbtanulni.
2020. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én emelt szintű angol érettségivel és közép irodalommal duplazva jutottam be. Ezen kívül felsőfokú nemet nyelvvizsgam és diákolimpia 10 pontom volt. Vihetsz emelt bioszt, emelt töri vagy emelt irodalmat is. Egy tantárgyból kötelező az emelt viszont sokan két emelttel jönnek, hogy meglegyen a pontjuk, ezt okosan kell számolgatni. Mivel angolbol is felsokum volt, ezért tudtam, hogy valószínű meg tudom csinálni a 90+ százalékot emelten és közép irodalmon is- össze is jött.

Ha erre a szakra jössz, kb 10 év tanulással nyugodtan számolhatsz. A vége fele tényleg elég sok pénzt le kell pakkolni, de én előre ezért nem aggódom, valahogy majd akkor megoldom, amikor oda eljutok.

2020. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
4.-nek:Ha nem vagy képes helyesen írni, ne okoskodj! Tanulj, van mit!
2020. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!