Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent a szegedi Radnóti...

Mit jelent a szegedi Radnóti gimnázium nevében a "Kísérleti" titulus?

Figyelt kérdés
Akárkit kérdeztem, nem tudta megmondani, és a neten sem talált semmit róla. Bármi info?

2020. okt. 15. 11:37
 1/3 anonim válasza:
Huu én se vagyok teljesen biztos benne, de talán valami olyasmi volt, hogy egyszer régen, amikor még nem volt elterjedt a sávos nyelvoktatási rendszer vagy mi, akkor a Radnóti volt az első, ami bevezette, és ezt csak úgy tehette meg, ha felvette ezt a kísérleti titulust.
2020. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval mára igazából nincs jelentősége?

Egy ismerősöm azt mondta, azt jelenti, hogy a tanárok eltérhetnek a NATtól... De ez szerintem hülyeség mondjuk 😅

2020. dec. 15. 23:11
 3/3 anonim válasza:
Szia! Radnótis diák vagyok. Semmi jelentősége nincs a ,,Kísérleti" szónak az iskola nevében. Azaz mára már nem fontos. Az eredeti okát nem tudom, de remélem azért segítettem
2021. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!