Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A programtervező informatikus...

A programtervező informatikus büfé szak?

Figyelt kérdés
Találkoztam pár emberrel akik szerint ez a szak semmit nem ér és hogy könnyű elvégezni. Csak én nem értek velük egyet?
2020. okt. 5. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Előre le szeretném szögezni, hogy nem szándékozok senkit megsérteni.


Mindenkinek más a "büfészak" , számomra a turizmusos diplomák, míg a legjobb barátom szerint a bölcsész szakos. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy a proginfó nem büfészak, mert használható diplomát kapsz a végén. Bár én még tanulom, de a volt középiskolai programozás tanárom ezt a szakot végezte el többmint 20 éve. Ő azt állította, hogy boldogan megélt belőle, de neki új kihívásokra volt szüksége ezért végezte el hozzá a mérnöktanárit. Számomra a statisztikák + az ismerettségi köröm nem azt mutatja, hogy könnyen elvégezhető lenne és ,,meg se fizetik" típusú szak(pl mint a tanári, holott őket pedig meg kellene fizetni).

2020. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha már így rákérdezel, és szokás is büfészakozni, holott minden szakon meg lehet rendesen izzadni: a válaszom, igen.
2020. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

-elég nehéz elvégezni

-általában kapsz vele munkát(persze ha nem csak lógatod a lábad egyetem mellett, hanem hobbiprojekteke dolgozol, stb.)

Az ismerősöd valószínűleg azt se tudja, hogy miről beszél.

2020. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Az tuti nem az. Semmilyen infó nem büfé.
2020. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Könnyű... Azt nem mondanám. De ha nem tudsz gyakornokként kezdeni, nem beszélsz folyékonyan angolul és nem tudod eladni magadat, akkor csak saját projekteket fogsz csinálni a diplomáddal.
2020. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Szakorvos vagyok, külföldön élek, jelenleg párhuzamosan végzem a programtervező ill. a matematikus szakokat. Azt tudom mondani, hogy a három szak nehézsége az én (nyilván szubjektív) benyomásom alapján hasonló nagyságrendű. A programtervező info szak tehát pontosan annyira "büfészak", mint az orvosi, vagy a matematikus. Semennyire.
2020. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Az igen utolsó! Nem semmi.
2020. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A matematikus sokkal nehezebb, mint a proginfó. Illetve ha valaki párhuzamosan végzi ezeket hát... Nem túl hihető, ki tudja mondjuk.
2020. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi...Én matek után végzek proginfót épp, egyelőre utóbbira nehezebben áll rá az agyam.
2020. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a TTk mateknál ez nehezebb.
2020. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!