Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik a legjobb...

Sevdiablo kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb grafikus OKJ képzés az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Ezt a három iskolát néztem ki eddig:

- TopSchool

- Focus Oktatóközpont

- Soter Line


[link]

[link]

[link]



2020. okt. 4. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem FOSZK.
2020. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, de attól a kérdés 90%-a még megválaszolható, nem? :)
2020. okt. 5. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Grafikus OKJ? Nekem van pár barátom, akik 5 éves grafikus szakközépbe jártak és reggeltől estig (nem túlzok) rajzoltak.

Grafikus OKJ... Úr isten.

2020. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3-as

na és akkor mi van?


egyrészt ha tudnád, miről szól a grafikus OKJ tananyaga/tanterve, akkor nem azzal jönnél, hogy ismerőseid "rajzoltak", másrészt meg miért ne lehetne jóval kisebb óraszámban tanítani egy bármilyen szakterületet azoknak akik mondjuk két diploma mellett megismerkednének a grafika alapjaival?


vagy szerinted ezek az emberek OKJ helyett inkább egyből iratkozzanak be valami 20 éves master-grafics-god-level képzésre, csak hogy megtromfolják az ismijeid képzését?

2020. okt. 14. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Paintet biztos jól megtanítják, de szakember nem lesz belőled egy pár hónapos OKJ alatt. 3-as voltam.
2020. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Próbáltam a tanulók véleményei és hsz-ok alapján összegyűjteni:


Rossz: Big school/Big suli, Top school, Forrai, Ring, Soter, Modelldivat, Focus, Szinapszis Szakképző Iskola, Oktáv,


Közepes: Számalk, Jaschik,


Jó/ Sokan dicsérik: Budai rajziskola, Corvin rajziskola, Krea, Visart, Kisképző, Jelky,

2020. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6-os

köszi! ezekszerint mind3 opció amit felsoroltam a rossz kategóriába esik? :D

és "rossz"-on belül mi a sorrend? :D


#3-as, #5-ös

látom te még mindig nem érted a képzési formák lényegét...

2020. okt. 15. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!