Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár leosztályozhatja a...

A tanár leosztályozhatja a tavalyi füzetemet hogy leírtam-e mindent az órákon? És erre az évre írná be a jegyet.

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen igen, csinálhat ilyet a tanár.

A régi sulimban is éppen ezért szívtak sokan, mert nem csináltak semmit a digitális oktatas során, és a tanár bejelentette, hogy most akkor ő beszedi a füzeteket, munkafüzeteket és akkor ő azt megnézi és leosztályozza.

Remélem neem lesz semmi baj, és tudtam segíteni.

2020. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Hat nem tudom, nalunk a tanárok mindig azt mondtak, hogy nem kötelező sosem jegyzetelni, viszont nem éri meg nem jegyzetelni. Füzeteket talán max 5-6ban ellenőriztek.

Gimiben csomó órán külön lapokra írtam, mert ha valami kimaradt/rosszul irtam, akkor egy-egy oldalt át tudok írni.

2020. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem teheti meg. Az adott tanévi /félévi akármilyen teljesítmény csak az adott tanévben /félévben értékelhető. Ezt tanárként mondom, de ehhez tanárnak se kell lenni, ez józan paraszti ésszel is evidens.

Adott félévet a félévi jeggyel zárok, évet az éves jeggyel.

Ha egyszer lezártam az adott évet (és ezzel az adott évben levő összes teljesítményt) milyen alapon értékelem még1x? Jogom volt értékelni jún. 15ig. Nappal se tovább.

2020. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de van erre valami törvény?
2020. okt. 1. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, nincs erre törvény. Nem, én nem vagyok tanár, de szüleim azok, bármikor meg rudom őket ilyenekről kérdezni.

Ők nem csinálnak ilyet, de egy csomó tanár igen.

2020. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

"Ők nem csinálnak ilyet, de egy csomó tanár igen."


De van erre törvény (ill nem is törvény hanem jogszabály ha pontosak akarunk lenni).

Amely tanár ezzel szembe megy, az jogsértést követ el (nulla következménnyel mert se a diák, se a szülő, de még a segg tanár sincs sokszor tisztában a legelemibb dolgokkal sem)

2020. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!