Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pest megye kollégiumok?

Pest megye kollégiumok?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, idén fogok felvételizni. Kollégiumba szeretnék menni, de még nem találtam jókat. Tudnátok mondani gimnáziumokat kollégiummal Pest megyében?

2020. szept. 30. 18:07
 1/2 anonim válasza:

Pl.: József Attila Középiskolai Kollégium, Kisfaludy Károly Középiskolai Kollégium, BEKK


Ajánlom wnadin kollegiumos yt videóit. Én személy szernit a JAKK-ba szeretnék menni, nekem ez tűnt a leginkább szimpatikusnak.


Gimnáziumok: Nem tudom milyen tamuló vagy, vagy milyen gimnáziumokat néztél, de akkor elárulom, hogy én miket.

Petőfi Sándor Gimnázium, Szabó Lőrincz Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Újpeti Bródy Imre Gimnázium, Zrínyi Miklós Gimnázium, Alsóeldősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium, ajánlom megtekintésre a Teleki Blanka Gimnáziumot is (Bár ezt nem fogom megjelölni, mert számomra túl erős lehet...) én talán utolsónak a Budai középiskolát fogom megjelölni.


Nézgettem még zeket a gimiket is: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Kossuth Lajos Gimnázium, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budai Nagy Antal Gimnázium, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium.

2020. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol lesz az iskolád. Pl. A Horvát Gimnáziumnak is van kollégiuma és külsőst is fogadnak, ez az Örs vezér tér környéke.
2020. okt. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!