Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Nálatok most...

Egyetemisták! Nálatok most online vagy hagyományos oktatás van? Az óráitok hány százalékára kell bejárnotok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 18:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
90 %-ban jelenleti, pedig levelező MA. Péntekenként egész nap ott vagyunk, maszkban az órákon is, ezek gyakorlatok, beszélünk, feladatokat oldunk. Viszont alig páran vagyunk, szét tudunk húzódni cikkcakkban, és még tudunk szellőztetni akár egész órán, mert napközben jó idő van. Csak 2 előadás van/lesz online a jelenlegi órarend szerint. Igaz, még csak 2 hete indult nálunk a képzés, de egyelőre nincs másról hír, sem arról, hogy ennél hibridebb, se arról, hogy teljesen online lesz.
2020. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

ÁOK: előadások és szemináriumok online, a klinikai gyakorlatokra csak negatív covid teszttel lehet menni, ameddig nincs meg mindenkinek az eredmény, addig ezek is online mennek (első 2 héten így volt). Amelyik kórházi osztályon úgy alakul a helyzet, hogy nem tudnak fogadni/gyakorlatot tartani, ott szintén online-ra váltanak (vagy már eleve így kezdték a félévet).

Más évfolyamokon, a nem klinikai gyakorlatoknál az adott intézet dönti el, hogy tudják/akarják-e személyesen tartani az órát, vagy mehet online is (kb fele-fele arány van, nyilván pl laborba, boncterembe be kell menni, de a szeminárium jellegű, beszélgetős "gyakorlatok" többnyire online mennek).

2020. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%

100% online, Teamsen minden gyakorlat egy kivétellel.


OE KGK

2020. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a páratlan heteken online vagyunk, a párosokon meg bejárunk.

Hozzá kell azért tenni, hogy a páros heteken lényegesebben kevesebb óránk van, és azok mind-mind gyakorlatok (pl. labor).

Úgy néz ki, hogy ez a rendszer működik.

2020. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
SZTE-BTK, vegyesoktatás. Ez azt jelentené, hogy a 100 létszám feletti órák online, a többi személyesen. Ennek ellenére van olyan 8 fős gyakorlatom, ami online van megtartva, mert nem tudtak olyan termet szerezni, ahol elférünk ennyien 1-1.5 méter távolsággal. Úgy sikerült az órarendem, hogy sok az előadásom, 4 órára kell bejárnom a 11-ből. (Egy még ebből kérdéses, mert rájöttek, hogy beosztottak minket egy olyan terembe, ahol amúgy is 3 hellyel kevesebb van, ezért arra még várunk, hogy hogyan lesz.)
2020. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

Minden személyes, illete karanténban lévőknek van fent online anyag is. Nagyon remélem, hogy így marad.


(DE)

2020. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
2 online órám van, a többi rendesen megy, mondjuk nekünk ez volt az első hét. Nem látok rá nagy esélyt, mert a legtöbb órán páran vagyunk csak, de jó lenne, ha nem kéne bejárni. Túlságosan hozzászoktam, hogy milyen jó volt az előző félév, így meg még rosszabb, hogy a baráti társaságomból csak nekem van majdnem teljesen jelenléti oktatás.
2020. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk (SZE) be lehet járni előadásra és gyakorlatokra egyaránt, viszont nem kötelező, így pl. gyakorlaton nincs katalógus se jelenleg.
2020. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
BGE-KVIK, nalunk hibrid, előadások online, gyakorlatok élőben, de nalunk sincs katalógus. Nehanyra célszerű bemenni, mert dogát írunk (angol) vagy PPT-s eloadast kell majd tartanunk. De nalunk egyre tobb ember kap e-mailt hogy x oran volt egy koronas, igy 2 hetig tilos bejarniuk. Igy nem sok ertelme van ennek...
2020. szept. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#16-os vagyok. Minek köszönhetem a lepontozást?

Nem válaszoltam a kérdésre? Nem tetszik amit írtam? Attól még úgy van, szerintem minden szakon a Debreceni Egyetemen, de legalábbis az ÁOK-on.

Esetleg az utolsó odabiggyesztett mondat nem tetszett? És a távoktatásban tanult orvos mennyire tetszik?

2020. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!