Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális ez a tanár?

Normális ez a tanár?

Figyelt kérdés
műszaki ábrázolás órára minden hét le kell adni 350 karakteres kézzel, sima füzetbe írt szabványírás mintát. a A füzetbe meg kell szerkeszteni a segédvonalakat, margókat. és emellé még van más házi is... 1 kredites tárgyért hetente 2 óra szopás...
2020. szept. 12. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen..hidd el hogy ennél durvább dolgok is vannak. Nekem vizsga beugrónak vagy 5 ezer oldalt kellett elolvasni különböző művekből műfajokból. Majd felismerni őket 2-4 sorból. Ha a 60% nem éred el nem is kell vizsgáznod automata bukta.

Hidd el ennél gázabb feladataid is lesznek. Minden egyetemen vannak ilyen tanárok ugy erzem ez az első féléved. Engedd el egyébként tudd le és kész.

2020. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
heti 2 óra szopás csak? :D ezen jót mosolyogtam.
2020. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen az egyetem. Lesz majd még ennél rosszabb is hidd el.
2020. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez jutott... Majd vége lesz. Minden egyetem minden szakáról napokig lehetne sorolni, hogy mennyi hülyeséget és felesleges dolgot kell csinálni, megtanulni.


Jelen esetben valóban meg tudom erősíteni, hogy hülyeség. Soha nem kellett eddigi mérnöki pályafutásom alatt egy betűt sem szabvány írnom.

2020. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Akkor a 6 kredites análízisért már 6x2, azaz heti 12 óra szopás is megengedett?
2020. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lesz olyan tárgyad amire 10 napig legalább napi 15 órát kell tanulni, hogy eséllyel indulj a kettesért. :D

Nem normális amúgy. De ha minden ilyesmin fennekakadsz az egyetemi éveid alatt, akkor nehéz lesz épésszel kibírni a képzést. (Na jó, amúgy se lesz könnyű.. :D)

2020. szept. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!