Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi egyetem btk épületek,...

Szegedi egyetem btk épületek, hogy tudnék eligazodni?

Figyelt kérdés
Gólya vagyok és most jöttem Szegedre. Sajnos nem tudok eligazodni, hogy melyik az Ady téri épület és melyik a Petőfi. Tudom hogy egymás mellett vannak, de nem tudom melyik melyik. A rózsaszín lenne az Ady téri? Azért lenne fontos, mert a teremadatok ezáltal vannak megadva
2020. szept. 7. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz lenne rákeresni az egyetemi honlapon, esetleg a Google-ben?
2020. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyivel könnyebb lett volna neked is figyelmen kívül hagyni ezt a kérdést, ahelyett hogy azzal szenvedsz, hogy egy semmitmondó választ adsz. Úgy látszik mindketten szeretjük a nehezebb utat járni.
2020. szept. 7. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a kérdést könnyebb egyetemi csoportba kiírni. :)
2020. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ady téri a nagy rózsaszínes az Egyetem utcában. A Petőfi épület meg az utca másik oldalán lévő fehér épület. (Egyetem u. és a Petőfi Sándor sgt. között részen)
2020. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. szept. 7. 22:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!