Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptun ezt irja targyfelvete...

A neptun ezt irja targyfelvetelnel: A hallgato feleve le van zarva, a targyfelvetel nem sikerult. Miert?

Figyelt kérdés

Sziasztok, rettenetesen ideges vagyok, mert a rangsoros targyfelvetelre probaltam jelentkezni, de ezt irta ki minden targyfelveteles probalkozasomnal es nem ertem miert, a tobbi szaktarsamnak nem ezt irta. A TO-n aki talan tudna segiteni, az csak penteken lesz bent, addig pedig meg fogok orulni, ha nem kapok valaszt, mar a legrosszabbon agyalok, hogy kirugtak meg vissza kell fizetnem az eddigi feleveimet.


Par info:

-az atsorolas elkerulesehez kert kreditmennyiseget es atlagot teljesitettem, bar a korona miatt nem is volt iden atsorolas

-aktiv a statuszom es allamilag finanszirozott

-van meg allami felevem

-nincs a neptunban tartozasom

-2 "konyvtartozasom" van (bezart a konyvtar mielott lejartak volna) , de azok is meg lettek hosszabbitva szept. 30-ig a korona miatt



2020. aug. 24. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktiváltad az új félévet neptunon? Ha nem akkor azért nem tudsz tárgyakat felvenni.
2020. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, most látom, hogy aktív a státuszod, akkor nem tudom mi lehet a gond. De olyanoktól nem kell félned, hogy kirúgtak mert akkor aktív sem lehetne a féléved. Várd meg a pénteket valószínűleg valami hiba van nálad, nekem is volt, hogy nem sikerült felvenni tárgyakat és a TO vette fel nekem. 💁
2020. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Át van állítva a félév a tárgyfelvételnél? Mert nekem automatikusan a tavaszit dobja be és ugyanúgy kidobja a tárgyakat.

2020. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik egyetemre jársz, de a félévet aktiválni a reghéten lehet, és kétlem, hogy augusztus 24.-én reghét van valahol. Szóval max az előző féléved aktív.
2020. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj egy emailt a TO-s ügyintéződnek.
2020. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a rengeteg valaszt, az volt a gond, amit a harmas irt😂😂

En meg nyilvan az elso sokk es ideg miatt nem vettem eszre.

2020. aug. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!