Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményetek szerint mikor...

Véleményetek szerint mikor fogják bejelenteni, hogy kezdődik e a rendes oktatás az egyetemeken?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy senki sem tudja még, csak kíváncsi vagyok szerintetek mikorra várható nagyjából? Nem hallgató vagyok, egy családtagom dolgozik egyetemen, most fizetés nélküli szabadságon van. :(
2020. júl. 16. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem augusztus végén, mert addig még bármikor jöhet egy nagyobb hullám, és nincs értelme hamisan jósolni.
2020. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó pillanatban. Szerintem nem indul rendesen.
2020. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

"mikor fogják bejelenteni ... egy családtagom dolgozik egyetemen"

Az elsők között fogja megtudni. Nézze a pozitív oldalát: addig pihenjen, mert aztán akár a hagyományos módon fog beindulni, akár digitálisan, mindenképpen nagyon fárasztó lesz.

2020. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
hat nem masfel honappal a tervezett kezdes elott, az tuti. az is lehet hogy elkezdik rendesen, aztan 2 het, 1 honap mulva megint megugranak a szamok, es megint online folytatjak
2020. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk már bejelentették, hogy előadások nem lesznek (oe)
2020. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nővéremről van szó, takarítóként dolgozik, és sajnos március közepétől elküldték fizetés nélküli igazolt távollétre, két gyermeke van. Most idős édesanyánk segíti anyagilag, meg vállal takarítást házaknál, de nagyon szeretne már visszamenni dolgozni, és nem mondanak neki semmit, mert ugye nem tudnak még semmit. :(

2020. júl. 16. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem minden egyetem saját maga fogja eldönteni, hogy mi hogy legyen, úgyhogy nem valami központi bejelentésre kell várni.
2020. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyit mondtak nekik, hogy ha szeptemberben nem indul meg az oktatás, akkor el lesznek küldve munkanélküli segélyre, aztán majd esetleg lehet hogy visszaveszik őket, ha rendeződik a helyzet.
2020. júl. 16. 15:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2020. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk semmit nem tud senki.
2020. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!