Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Miskolci Egyetemen a...

Milyen a Miskolci Egyetemen a Gólyatábor?

Figyelt kérdés
Mit kell ott csinálni? (Az iváson kívül)
2010. aug. 2. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Vigyél egy zacskó óvszert!
2010. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Inni kell mint az állat (nem muszáj amúgy... nem erőszak a disznótor) a selmeci hagyományokról beszélnek egy csomót, meg ilyen dalokat kell énekelni, meg beszélnek ilyen firmákról meg ilyesmikről :D és inni meg inni meg inni.... Az egész Miskolci Egyetem az ivásról szól,nemcsak a gólyatábor meg a szakestek...
2010. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
lehet az első csak poénból írta, de tényleg ilyen a ME-s gólyatábor ... voltam én is anno, elég is volt, nem sok értelmét láttam a folyamatos ivászatnak, meg a megalázó programoknak :)
2010. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen szivatások vannak pl? A csoportok hány főből állnak?
2010. aug. 2. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
nálunk kb 20 fős csoportok voltka.. olyan szívatások vannak h pl szexpózok bemutatása, ki tud többet 1 perc alatt meg ilyenek... meg ki tud több alkoholt meginni, tényleg csak a piáról szól az egész, a gólyatábor is, és a szakestek, meg balekavatók is:S
2010. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Piffedt válasza:
100%

Az előttem szólok elmondták a negatív véleményeket, bár nem tudom ki melyik karon volt a balekhéten (miskolcon így hívják), de majd megtudod, ha elmész, szerintem kár lenne kihagynod, eszméletlen jót lehet szórakozni.

Inni, igen kell, de senkit sem erőszakolnak rá, szóval nem kell innod, ha van jó indokod, és nem, nem fogunk nagyon megszivatni, csak ha úgy viselkedsz, vagy okot adsz rá.

Ha valami nem tetszik, problémád van valamelyik felsőbbéves viselkedésével első körben vele beszéld meg, ha nem jutsz vele eredményre, akkor menj oda a/egy főszervezőhöz.


Karonként változó a balekhét menete, de megvannak az alap dolgok, hogy ki mit csinál, mit néz meg, hova kirándul.

Bányász, gépész, kohász(ezekről tudok saját élményként beszélni) balekhetek mindig jók, persze mindenhol vannak olyanok, akiknek negatív élményként jönnek le dolgok, de ez emberfüggő.

Attól függ az egész, hogy mennyire vagy optimista és társasági ember, és mennyire veszed poénnak a szivatásokat, balekfeladatokat. Sokat megtudhatsz a hagyományokról is és a felsőbbévesek pedig segíthetnek a jövőbeli tanulmányaidban.


A lényeg, hogy gyere el, mert csak kimaradsz sok jóból! :)

2010. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam tavaly és nagyon jó volt. Aki mindent a szívére vesz inkább maradjon otthon és nézzen tv-t. Inni lehet, bulizni lehet, de semmi sem kötelező elvégre felnőtt ember vagy, nincs aki rákényszerítsen bármire is. Én anno gépész balekhéten voltam, és szerintem az eddigi egyetemi élet eddigi legjobb hete volt. A Firmák is nagyon rendesek voltak, azóta is jóban vagyok velük.

Amúgy buli az egész, aki kihagyja magára vessen. :)


Amúgy igen, Miskolcon mindenki alkoholista, a többi egyetemen csak málnaszörp és szóda van a kocsmába.

2010. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
87%
inni inni inni, ha ezt csinálod egész végig akkor annyiból lesz rossz visszagondolni rá ,h nem sok mindenre fogsz emlékezni akárcsak én. de amire emlékszek szép emlékek!
2011. aug. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én mikor voltam nehéz volt. Ittam rendesen de nem ez az elsődleges célja, hanem az hogy megismered a csoport társaidat és mire odakerülsz hogy szeptemberbe végig mész az Egyetem folyosóin rengeteg embernek fogsz tudni köszönni. Sokat számít! Magabiztosabban is jársz meg persze rengeteg embert megismertek. Meg ha nem GT akkor szinte semmit nem fogsz tudni, nem csak az Egyetemről hanem pl a campusrol. Szóval mindenképpen megéri elmenni! Tisztelet tanúsítani a felsőbb éveseknek, mert ők tényleg ti miattatok csinálják ezt az egészet! Az ivás csak azért kell hogy közelebb hozza az embereket. Attól h részt veszel GT-n nem kell a hagyományokat is őrizned. Az két külön dolog.
2011. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!