Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szfv-i Ciszterci Szent...

A Szfv-i Ciszterci Szent István Gimnáziumba szeretsz járni?

Figyelt kérdés
Jó hely? Nem túl szigorú? (3-4-es tanuló vagyok, reálból 5-ös, kivéve matek.) Most szeretnék oda beiratkozni (pótbeiratkozással).
2010. aug. 1. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

(nemodajárok,hallottam)

volt egy csaj myvip-re feltltött magáról bikinis képe, és kiba_szták.. milyen hely lehet ahol figyelik a viped?:S ..

2010. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De mondjuk attól függ mi a szigorú neked.
2010. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt így olvasva, távolról kerülném a helyet.
2010. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok apáca, de nincs myvip-em, se iwiw-em, se másom. Úgyhogy ettől nem kell tartanom. De egyébkét nem vagyok olyan "kurv@s" típus, akit emiatt ki akarnának rúgni. Mármit nem öltözködök úgy. Mondjuk rocker vagyok, nem tudom, az mennyire akadály. De jártam már négy évet egyházi suliba általánosban, szóval bírom a szigort, csak nem mindegy, mennyire olyan.


De ez az egyetlen suli, ahol azt tanulhatnám, amit akarok.


Szóval ettől eltekintve jó a hely?

2010. aug. 1. 21:03
 5/16 A kérdező kommentje:

*"Mármit nem öltözködök úgy."


Úgy értem, hogy nem vagyok olyan, ÉS nem is öltözködök úgy. :D

2010. aug. 1. 21:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ott voltam de csak pár évig, számíts arra, hogy sokan azért mennek oda, mert elég zűrösek; arra számítanak a szüleik, hogy ettől az iskolától megjavulnak.

A tanárok között nagy a szórás: a történelemtanárom nagyon szigorú volt, szeretett befásítani, tesitanár szeretett szopatni, magyarból egy nagy lóf@szt vettünk, ott a tanterv mindig az volt, hogy megalázták azokat akik nem voltak péntek reggeli misén, a magyartanár volt az osztályfőnök így megtehette (egyébként rettentő képmutató és benyalós egy nő volt), a matek, biológia (sajnos már nyugdíjas), technikatanár volt csak tanárnak való, a hittantanár pedig egy jámbor naiv pap volt aki nem tudott fegyelmezni, mindenki baromkodott az órán (+szó szerint kinézted a könyvből felelés közben az anyagot).

Pénteken reggel hétkor misékre kell járni, (és minden vasárnap természetesen), és néha voltak szombaton lelki napok (lol).

Azt javaslom keress más helyet, vagy ha mégis ide akarsz menni, messzire kerüld el Sz. M.-t!

2010. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt, hogy kötelező a latin nyelv tanulása is. (viszont a nyelvvizsgát nem fogadják el mert holt nyelv)
2010. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a választ! Így elég ijesztőnek tűnik. :( De reál szakra mennék, ahol nem a latin, hanem a francia nyelv kötelező, de nem biztos, hogy ezt választom ezek után...
2010. aug. 1. 21:56
 9/16 A kérdező kommentje:
Van még érv ami mellette vagy ellene szól? Vagy melyik suli jó Székesfehérváron, ami reálos és nem fizetős?
2010. aug. 1. 21:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Teleki Blanka G. az elég reálos.
2010. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!