Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már csak kevés kreditem...

Ha már csak kevés kreditem hiányzik, akkor csak újra jelentkezéssel tudok nappaliról levelezőre váltani?

Figyelt kérdés
Jogszabály szerint csak addig lehet munkarendet váltani, amíg a max. előírt krediteim 2/3-a van meg. Nekem muszáj átmennem levelező tagozatra, viszont csak pár tárgyam hiányzik. Az egyetemi tanulmányi osztályon össze-vissza beszélnek, egyik ügyintéző szerint "eldobhatok" tárgyakat, másik szerint teljesen újra kell jelentkeznem, majd elfogadtatnom tárgyakat, a harmadik egyéni tanrendet javasol. (csak ebbe a tanárok nem mentek bele) Nekem még nincs emelt szintű érettségim és nem igazán vágyom rá, hogy emelt matekozgassak munka után úgy, hogy az egyetem legvégén járok. Tudnátok bármilyen megoldást javasolni erre, hogy megússzam az érettségit?
2020. jún. 20. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dékáni hivatalban.
2020. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne szóban kérj választ, hanem nézz utána, hogy hol van leírva hivatalos dokumentumban.
2020. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!