Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kezelnétek olyan tanár...

Hogyan kezelnétek olyan tanár kollegát aki hazudott az érettségi/végzettsége ügyében nektek? Részletek

Figyelt kérdés

Középiskola, két osztály, két nyelvtanár. Jött az érettségi mindenki evidensnek vette hogy mindkét tanár a saját osztályát érettségizteti (írásbelik javítása)


De nem, az egyik tanár kapta az összes érettségit , a másik semmit.

Az a tanár aki nem kapott semmit annyit mondott erre hogy „engem nem kértek fel érettségire pedig csináltam volna“


Utólag kiderült hogy kamuzott. Őt nem kérték fel érettségire, mert nem is kérhették fel, lévén csak főiskolai végzettsége van, középsuliba meg egyetemi kéne.

Amíg csak tanítani kellett a tanárhiány miatt az iskola szemet húnyt efelett, de az érettsogit azért nem merték vele bevállalni.


De a tanár ezt nem így adta elő, ő „vállalta volna“ .... miközben nem vállalta nem is vállalhatta és ezt ő is pontosan tudta.


Vagyis hazudott.


Hogy kezelnétek ezt?


2020. jún. 14. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kit érdekel, de komolyan?
2020. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Engem sem érdekelne, nyilván önérzetből nem mondott igazat, de igazából kinek ártott ezzel? Senkinek. Engedd el.
2020. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem kérték fel, mert nincs egyetemi végzettsége és nem érettségiztethet. Mi a kérdés? Ha úgy vesszük, nem hazudott :D
2020. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén szólva, még ha kollégáim lennének vagy érintett diák lennék, akkor is pont nem érdekelne.

Kisregényt meg pláne nem írnék róla a gyakori kérdésekre.

2020. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Milyen formán érdekelne ez engem? Teljesen hidegen hagy mások iskolai végzettsége. A magaméval foglalkozom.
2020. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 grafno ***** válasza:
11%
Ha egy kigyurt macsó lenne akkor szemet hunynek felette és vinnem korrepetalni. Ha valami bunkó, unszimpatikus akkor elővennem a csatabárdot a szekrényből.
2020. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Ha úgy vesszük, nem hazudott :D"


Hazudott mert azt mondta Ő nem vállalta. Aztán kiderült nem is vállalhatta mert eleve fel se kérték.


Ez olyan mintha én azt mondanám nem vállalom hogy miniszterelnök legyek.... hát ja, mintha bárki is felkért volna erre.

2020. jún. 14. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Fent ezt írod: “engem nem kértek fel érettségire pedig csináltam volna”


... lentebb meg: “hazudott mert azt mondta ő nem vállalta”


=> vagyis te hazudsz kérdező, de nagyon durván. Isten őrizzen az ilyen rosszindulatú, szаrkavaró “kollégától” mint te vagy. Még egy oldalon belül se vagy képes ellentmondásmentesen ugyanazt állítani.

2020. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anettbp ***** válasza:
88%
Az alapszituációt nem értem. Ugyanis főiskolai, azaz nyelvtanári végzettséggel lehet érettségiztetni, ez az egyetlen szak, ahol megengedi a törvény.
2020. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

". Ugyanis főiskolai, azaz nyelvtanári végzettséggel lehet érettségiztetni, ez az egyetlen szak, ahol megengedi a törvény"


Én ezt nem tudom de ő pont ezért és csak ezért mentették ki a szituból.

2020. jún. 15. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!