Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elfelejtettem beküldeni a...

Elfelejtettem beküldeni a motivációs levelemet, mit tehetek?

Figyelt kérdés
20-a volt a határidő, de én nem láttam az email-t. Beküldtem már, viszont most félek. Van rá esély, hogy elfogadják?

2020. máj. 28. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy nézzük több minte egy hét eltelt igy nem valószínű.Hova kellett elküldened attól függ.
2020. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A PTE-nek kellett. Tavaly voltam alkalmasságin és megfeleltem
2020. máj. 28. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ekkortájt már az alkalmassági vizsgákat tartják, ahol a leveled alapján válogatnak. Ha nincs levél vagy a határidő után sokkal később (8 nap azért nem kevés idő) érkezik, nem fognak behívni, mert nem volt mit feldolgozni, mikor nézték őket. A helyedben felhívnám őket és érdeklődnék, hogy van-e még esély. Nem tudom, hova mész, de tavaly az Eltén pl a jelentkezők egyik felét május végén vizsgáztatták, a többieket július elején. Utóbbinál talán még becsúszhatsz, bár most lehet bunkónak tartani, de nem csodálnám, ha elhajtanának, mert nagyon gáz egy ilyen fontos dolgot elfelejteni, pláne úgy, hogy még külön szóltak is róla. Heteid voltak rá, hogy megírd és feltöltsd.
2020. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megírtam és feltöltöttem a felvire. Nekik emailben felejtettem el elküldeni.

Nem lesz szóbeli, ez alapján lesz majd az elbírálás. Telefont nem vették fel.

Tavaly voltam a szóbelin és megfeleltem, nem tudom, hogy az hatályt vesztő e

2020. máj. 28. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvan rá a joguk, hogy ne fogadják el, hisz az nem indok, hogy nem láttad az e-mailt.
2020. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megírtad és feltetted a Felvire, akkor mi a gond?

Én is jelentkeztem tavaly Pécsre, nem kellett külön emailben elküldeni. Idén már kérik? De ha igen, minek? A Felvi rendszerében hozzáférnek.

2020. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És én ezzel tisztában is vagyok. Érthető, csak az érdekel, hogy valahogyan tudnék e még intézkedni
2020. máj. 28. 16:09
 8/11 A kérdező kommentje:
én sem értem, hogy miért, de kérték. Tvaly is, visszaolvastam, csak idén ki is volt emelve
2020. máj. 28. 16:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Elfogadtak:)
2020. jún. 5. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Na akkor gratulálok remélem felvesznek ;).

#1-es

2020. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!