Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb esti gimnáziu...

Melyik a legjobb esti gimnázium Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mivel már 22 éves vagyok, egyszerű gimibe nem vesznek fel, csak esti tagozaton és érdeklődnék, hogy ki melyiket ajánlja? Mindenképpen olyan érdekel, amely igazán foglalkozik a diákokkal és szigorú.

2020. máj. 20. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyet hogy szigorú, meg hogy foglalkoznak a diákkal olyan nem nagyon van. Esti gimibe épphogy átmész kettessel, ott igazából nem foglalkoznak veled. Örülnek a tanárok hogy hazaérhetnek.
2020. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az ''Épphogy átmegyek kettessel'' nem pont azt jelenti hogy szigorúak?
2020. máj. 21. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, azt azért írtam, mert nem készítenek fel. Bocsi ezt amúgy az érettségire írtam, csak elfelejtettem odaírni. De figyelj, mivel 22 éves vagy, más választásod nincs, érettségit pedig szerzel, így úgy gondolom hogy veszteni valód nincsen vele, sőt, jobban elhelyezkedhetsz az életben. Szóval rosszat nem tehetsz vele. Csak neked, magadnak otthon kell majd sokat önállóan tanulnod.
2020. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez baromság hogy nem készítenek fel. Próbáld meg a László gimit. Abban viszont igaza van az előzőnek hogy kell az érettségi. Mindenképp tedd le valahol!!
2020. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Sziasztok nekem is kéne segítség melyik a legjobb esti gimnázium?

Én a karriersuliról hallottam sokat.

2023. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!