Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az 5+1 éves kéttannyelv...

Milyen az 5+1 éves kéttannyelvű oktatás a Kispesti Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szakgimnáziumban?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert jövőre oda szeretnék menni, és kíváncsi vagyok hogy milyen, mert ilyen kérdésre még nem találtam választ.
2020. máj. 6. 21:07
 1/4 anonim válasza:
Nincsen rossz hire, en ismerek onnan egy tanart aki nagyon kedves es nagyon jol tanit, tavaly voltam szobelin 50 pontot kaptam, nagyon rendesek voltak a szobeliztetok
2020. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt esetleg nem tudod hogy milyen a kéttannyelvűn (5+1 évesen) az első év? Csak angolt tanulnék vagy mire lehet számítani? És lenne még egy kérdésem, meg tudod mondani hogy milyen felvételit kell írni, meg milyen átlag kell ahhoz hogy felvegyenek oda? Előre is köszi a választ!
2020. máj. 24. 08:43
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom sajnos, nem oda jarok
2020. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HókuszLó válasza:
7 éve jártam Nyelvi előkészítős osztályban és ott a következő óráink voltak óraszámokkal együtt (Angol 666, Matek 111, Tesi, Infó 111, Demokrácia 37, Magyar 74). Nem tudom azóta mi változhatott, de szerintem hasonlóra lehet számítani. Kéttannyelvű részről sokat nem tudok elmondani. OKJ-val viszont nagyon negatív tapasztalata volt mindenkinek 2018-19es tanévben, kín és szenvedés volt az az év. Ebben az évben újra próbálkoztam a Petrikben ugyan úgy Szoftverfejlesztő OKJ-val és sokkal színvonalasabb oktatás ment ott. Ha most kéne választanom lehet inkább a Petrikkel próbálkoznék meg, bár lehet csak pont így jöttek össze a dolgok.
2020. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!