Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérváriak! Melyik a...

Székesfehérváriak! Melyik a legjobb gimnázium a városban?

Figyelt kérdés

Ciszterci vagy a Teleki?

Vagy esetleg még melyiket ajánljátok?



2020. máj. 6. 14:22
 1/3 anonim válasza:
100%
A Teleki. Még jónak számít a Vasvári és a Tóparti is
2020. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ciszterci miért nem?

Sokan nagyon dicsérik

2020. máj. 6. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik osztálytársam a Ciszterciből jött át. Azt mondta neki nagyon nem tetszett, mert elég fura szabályok vannak. (nyilván, mert egyházi suli)Én csak akkor ajánlanám neked, ha te is vallásos vagy, vagy nyitott vagy erre.

A Teleki és a Vasvári a diákélet szempontjából jó(barátaim a Telekibe jártak, de az oktatásra sokat panaszkodtak)

Tópartiba szerintem csak akkor gyere,ha kb. mindennél fontosabb a tanulás(ezalatt azt értem, hogy pl.ha sportoló vagy és elkezdenek romlani a jegyeid, akkor nagyon kitudnak készíteni[bár anélkül is, ha nem tanulsz jól].Sokan ezért is hagyják abba.)

A Kodót azt meg olyan közepesnek mondanám.Nem akarom leszólni, mert tényleg nem :D, de az oda járó ismerőseim nem szakadnak meg.(Nálunk az például jellemző, hogy közép matekon is behoz a tanár emelt matekos anyagot és szinte semmit sem értünk :'D)

2020. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!