Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esély az érettségire...

Mennyi az esély az érettségire? Ki hogy látja?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a miniszterelnök bizakodóan nyilatkozott pénteken efelől, de másfél hónap múlva elvileg ballagás, bizonyítványosztás, aztán meg ugye érettségi. Közben viszont azt olvasom, hogy a mostani leállás az nem pár hetes, hanem inkább hónapos lesz. Meg azt is olvasni, hogy idén már lehet, nem is lesz iskola. Szóval akkor mi lesz? Ugrik emiatt a felvételi is? Tudom persze, hogy sokaknak már van érettségijük és ők tudnak jelentkezni, de mi van a frissen érettségizőkkel, vagy az újraérettségizőkkel?


Lehet már a témában valamit tudni? Meddig kell várni, hogy valaki mondjon valamit? Lehet, hogy az utolsó pillanatban fog eldőlni?


Készülni készülök persze addig, csak na, szerintem mindenki bizonytalan.



2020. márc. 15. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Jelenleg elég nagy esély van rá, hiszen alig nő naponta pár emberkével a betegek száma.
2020. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet már a témában valamit tudni?" - nem lehet, mert senki sem jós.

"Meddig kell várni, hogy valaki mondjon valamit?" - ezt sem lehet tudni, a járvány lefolyásától függ.

"Lehet, hogy az utolsó pillanatban fog eldőlni?" - elképzelhető.


Amúgy szerintem meg lesz tartva, de azért én kb. 1 hónapos csúszást tippelek.

2020. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Meglesz tartva.


Udv,


Ader

2020. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tegnap 11 új beteg volt, ma még reggel van és 2 új beteg... Minél több a beteg, annál nagyobb ütemű a növekedés.
2020. márc. 15. 10:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne találgassatok mert azzal semmire nem mentek.


Orbán megmondta, hogy majd még érettésgi előtt fog tájékoztatni nyilván ez függeni fog attól mennyi az új betegek száma stb...


Voltak olyan javaslatok is, hogy szóbeli ne legyen csak írásbeli érettségi.


Elég gyorsan nő az új betegek száma szerintem nem lesz érettségi, vagy ha lesz is ellesz tolva. De ez megint csak találgatás várd ki a végét.

2020. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még augusztus elején legkésőbb le kéne, hogy zajlódjanak az érettségik, hogy szeptemberre már kiderülhessen, hogy kit hova vettek föl. Remélem, addig meggyógyul mindenki, aki eddig elkapta, és nem kapják el újak; és akkor minden megy tovább a rendjén.
2020. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*Bár, mondjuk, lehet, hogy augusztus első fele is elég, de addig jó, ha nem húzódnak el a dolgok, pl akinek iskolai gyakorlatra kell mennie pl egyetemen, az jó lenne, ha még májusban le tudná tudni. Én arra gondolok, hogy most már 1 hónap, és vélelmezésem szerint le kéne, hogy zajlódjon ez. Bár én nem értek hozzá, nem vagyok szakértő; de tök jó lenne, ha hirtelen mindenki meggyógyulna , aki elkapta, és utána se lenne senkinek semmi baja, tehát új ember nem kapná el.
2020. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
#7 igen ez szép is lenne....csak tudod 2 napja mondták, hogy nem lehet látogatni a sulikat azóta 12vel nőtt a fertőzőttek száma, egyre többen vannak karanténtan és egyre több embertől vettek mintát, hogy beteg-e. Szóval ez még csak most kezdődik úgy igazán sajnos.
2020. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
úhh:S:S
2020. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
78,39%
2020. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!